Kral Tantuni Yeni Konseptiyle Büyüyor.

Çorum’un büyüyen markakası kral tantuni Ankara Demetevler ve Ankara Cebeci şubelerinin açılışı sonrasında Çorum Kral tantuni şubesini İnönü cd no: 15’ te yeni konsepti ile açtı. Gösterişli bir açılış gerçekleşirken ve 1 alana 1 Bedava Kampanyasına Çorum Halkı büyük ilgi gösterdi.

Kral Tantuni Marka Sahibi Elvan Bahri Ceylan Kral Tantuni şubelerinin sektördeki en kurumsal yapıyla yöresel bir restoran olmaktan öte, koşulsuz müşteri memnuniyetine adanmış bir işletme olarak büyümeye ve tüm Türkiye’ye franchise şubeler açmaya başladıklarını belirtti.

Bu anlamda uzun süredir. Profesyonel danışmanlık hizmeti aldıklarını belirten Ceylan sözlerine şöyle devam etti, Gıda sektörü içerisinde geleneksel damak tadına önem veren üretim anlayışımız, tüketici tarafından fark ediliyor. Sektörde en kolay franchising organizasyonu yapabilen markalardan biri olarak öne çıkmayı amaçlıyoruz. Bu anlamda 2021 hedefimiz 10 Şubeye ulaşmak gelen talepleri ve lokasyonları çok ıyı değerlendiriyoruz. Karlılık ve verimlilik kadar sürdürülebilirlik de bizim için önemli. Yurt dışına açılmak için çok yönlü araştırma yapıyoruz” dedi.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016