NB Gross Market & Toptancı Temizlik Market

Nb Gross Market & Toptancı Temizlik Market

Karakeçili Mah.albayrak Cad.no:21 Çorum Merkez, Çorum
Cep Onaylı
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Nb Gross Market & Toptancı Temizlik Market
Nuri Şengül
Karakeçili Mah.albayrak Cad.no:21 Çorum
Merkez , Çorum
Temizlik Malzemesi, Züccaciye, Plastik Eşya, Deterjan,

Nb Gross Market & Toptancı Temizlik Market Hakkında

BAHARIM HALI YIKAMA

Baharım Halı Yıkama fabrikası olarak normal makina halılarının yanında Şaggi,Yün, Isparta, Çin Halıları ve halıfleks tarzı taban halılarınıda itina ile Hijyenik ortamda kapalı alanda yeni ve modern makina ekipmanları ile yaz veya kış fark etmez 4 mevsim halı yıkama yapmaktayız.

Toplum olarak eskiden kalma alışkanlıklarınıza son veriyor ve kış aylarında bile gönül rahatlığı ile halınızı yıkatabileceğiniz ortamı ve güvenceyi sağlıyoruz.

Bölgenin en kapsamlı halı yıkama fabrikasını Çorum Halkının hizmetine sunduk en uygun ücretle evinizden alıp, yıkama sonrası yine evinize teslim ediyoruz.

TOPTANCI TEMİZLİK MARKET

Toptancı temizlik marketimiz Çorum genelinde dört şubesi olan, tüm temizlik ürünleri, plastik eşya, züccaciye, kırtasiye ve sarf malzemeleri mevcut olup toptan resmi kurumlar, fabrika, otel,Motel,apart, yurt ve iş yerlerine satışın yanında temizlik ürünleri satan bakkal ve bakkaliye gibi benzer firmalara toptan fiyatına en uygun fiyata ürün temin etmekteyiz.

Tüketiciler, Toptancı temizlik mağazalarımızdan alış veriş yapabilmektedir. Mağazacılık ve hizmet anlayışımız tüketicinin memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz.

TOPTANCI TEMİZLİK MARKET
NURİ ŞENGÜL
TEL:0364 2246539 GSM:05378749429
ADRES: ALBAYRAK CAD.NO:20 ÇORUM

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00-12:00-13:30-18:00
Cumartesi 09:00-12:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER