Tarihi Ortaköy Kumpircisi Bayisi olun

Sektörde hala kumpir ve waffle alanında büyük bir açık vardır,

Türkiyede kumpir, bilinen, sevilen ve tercih edilen bir ürün olmasına rağmen bölgesel olarak İstanbulu veya tüm Türkiyeyi ele aldığımızda, çok yaygın değildir, bütün semtlerde, dönerciler, hamburgerciler, pizzacılar ve benzer restorantlar mevcuttur fakat kumpir-waffle heryerde yoktur.

Sektörde hala kumpir ve waffle alanında büyük bir açık vardır, buda bizim işletmecilerimiz için büyük bir fırsattır.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi, bayilerinden reklam bedeli ve cirodan pay almamaktadır ve restorantlarımızda kullanılan temel malzemelerin marka ve standartlarının degiştirilmemesi sözünü alarak baskılı poşet, reklam ve abalaj ürünleri dışında diğer ürünleri bayilerimiz anlaşmalı olduğumuz gıda distiribitöründen temin etmektedir, buda bayilerimizin en kaliteli malzemeleri en iyi fiyattan aracısız almasını sağlamaktadır.

Kar marjı çok yüksektir, bayilerimizde satılan 15 standart malzeme seçilen bir full kumpirin reçetesiyle ve tüm mezelerin kaşık gramajları ile hesaplanmış maliyeti 3.60kr – 3.80kr arasında değişmektedir 15 tl den satılmaktadır.

Duble seçenekleri ile ve pastırma, füme et, somon füme, ton balığı, dana roastbeef, parmesan peyniri gibi ekstra ücretli seçeneklerlede genelde kumpirlerimiz 20-25 tl civarında talep görmektedir.

Tarihi Ortaköy Kumpircisi, hicbir şubesinde margarin, pasta yağı, kalitesiz kaşar, kalitesiz sosis ve kalitesiz mezelerin kullanılmasına müsade etmez.
30. Yılımıza özel İstanbul dışı tüm illerimiz için geçerli sınırlı sayıda bayilik kampanyamız ile 20.000 TL’ye bayimiz olabilirsiniz.
Kampanyalı Bayilik Paketimizin İçeriği; 

•4 Çekmeceli elektirikli kumpir fırını
•Waffle makinası
•Soğutmalı waffle dolabı
•Dondurma dolabı
•18 Küvetli soğutmalı kumpir meze dolabı
•6 Masa 12 sandalye
•Işıklı tabela
•Gerekli tüm küçük ekipmanlar
•1 Haftalık personel eğitimi

Size sadece dükkanı tutmak kalıyor,
İsim hakkı, cirodan pay ve reklam katılım payı almıyoruz .

Aylık Royalty Bedeli: 500 TL+KDV
Yer Seçimi:
Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu bölgeler, alışveriş merkezleri, gıda sektörüne uygun ana arterler, şube açılacak mekanda aranan özellikler arasındadır. Şube açılacak lokasyon yetkililerimiz tarafından onaylanmasının akabinde kiralanır.

Açılış:
Franchise sözleşmemiz imzalandiktan sonra ortalama 15 iş günü içerisinde şubemizin açılış hazırlığı tamamlanmış olur. Operasyon ekibimiz tarafından kontrol edilip açılmaya hazır olan şube destek ekibi ile beraber satışa başlar.
Sorularınız:
Detaylı bilgi için 0216 599 07 67
numaralı telefondan franchise Departmanımızı arayabilirsiniz.

Adres: Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi Buyaka İş Kuleleri, Kule 3 giriş kat, 34771 
Ümraniye/İSTANBUL
info@tarihiortakoykumpircisi.com
www.tarihiortakoykumpircisi.com

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016