Pizza Tomato Lezzete ortak arıyor.

1999 Yılında Karşıyaka/ İZMİR’de kurulan PİZZA TOMATO markası ilk şubesini Marmaris/ Muğla’da açarak faaliyetine başladı. Gelişen teknoloji ile Pizza Tomato altyapısını sürekli güncellemiş ve fast food restoran ağında kurumsal bir konsept haline dönüştü.

1999 Yılında Karşıyaka/ İZMİR’de kurulan PİZZA TOMATO markası ilk şubesini Marmaris/ Muğla’da açarak faaliyetine başlamıştır. Gelişen teknoloji ile Pizza Tomato altyapısını sürekli güncellemiş ve fast food restoran ağında kurumsal bir konsept haline dönüşmüştür.
Başarısı kanıtlanmış bir iş modeli olan franchise bayi sistemine geçişimiz gerçekleştirilmiştir. Lezzet ağımıza her yaş grubuna ve bütçeye uygun pizza ve menü çeşidi oluşturulmuş ve PİZZA TOMATO ürün yelpazesi sürekli geliştirilmiştir.
Günümüze kadar, 25 ilde 65’i aşkın pizza dükkanına ulaşan PİZZA TOMATO şubelerinin %95’i franchise bayiler tarafından işletilmektedir. Hizmet çemberimiz, tüm Türkiye geneli il ve ilçelerine entegre edilmiş olup hedefimiz PİZZA TOMATO markası adı altında pizza dükkan restoran sayımızı 200’e ulaştırmak ve sınırlarımızı aşarak uluslar arası bir marka haline getirmektir.
Pizza Tomato, her zaman dinamik ve konusunda uzman kadrosu ile başarı odaklı çalışmaktadır.
Hedefimize doğru her geçen gün ilerleme kaydettiğimiz bu yolda bizimle beraber yürüyen franchise bayilerimize ve yürümeyi düşünen franchise bayi adaylarımıza şimdiden teşekkür ederiz.
Haydi, “Türkiye’yi Saran Lezzet” Ağımıza Sizde Katılın…Saygılarımızla.
NEDEN PİZZA TOMATO FRENCHISE BAYİSİ OLMALISINIZ?
Pizza Tomato diğer gıda bayiliği veren firmalardan farklı olarak, günlük taze hamur ve taze malzemelerden yapılmış lezzetli ürünleri ile daima kendisini yenileyen, günün her saati size kazanç sağlayan ürün çeşitliliği ile restoran/kafe ve paket servis ağıyla pizza ve fast food sektöründe yılların verdiği deneyim ve tecrübeyle gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.
PİZZA TOMATO, ileri teknoloji restoran işletme satış ekipmanları kullanarak; tüm sosyal ağlarda ve medyada aktif olarak yer almaktadır. Müşteriye daha kaliteli ve hızlı hizmet vermek amacı ile Online sipariş sistemlerini verimli olarak kullanmaktadır.
Pizza Tomato; destek birimleri ve profesyonel kadrosu ile akademik, özgün ve kişiselleştirilmiş restoran içi ve sınıf eğitimleri vermekte; franchise bayilerinin iş modelini gerçekleştirmesi amacıyla daimi destek sağlamaktadır.
Pizza Tomato; iş kurmak isteyen franchise bayi adaylarına, diğer pizza ve gıda bayilikleri veren firmalardan farklı olarak ,bütçenize uygun bayilik bedeli ile size sürdürülebilir nakit geri dönüş sağlamaktadır.
Kaliteli hizmet anlayışı, fast food ve pizza bayilik sisteminde düzenli destek veren ekibi, lezzetli ürünleri, uygun franchise bedeli ile Franchise bayi olmak için Pizza Tomato’nun mükemmel bir marka olduğu kanıtlanmıştır.
PİZZA TOMATO RESTORAN ŞUBE
Güçlü operasyon modeli, endüstrideki yenilikleri, düzenli destek veren ekibi, lezzetlipizzaları ve müşteri memnuniyeti, Pizza Tomato’nun Bayilik için mükemmel biradres olduğunun kanıtlarından birkaç tanesidir.
Pizza Tomato’ 1999 yılında öncelikle Marmaris restoranıyla hayata geçmiştir.
Amacımız, başarılı Bayiler ile büyümektir.
Bayilerimizin gelişmesi ve rahat hizmet verebilmesi, Pizza Tomato’nun daha dabüyümesi demek olduğunu biliyoruz. Bu nedenle bayilerimizle yeni fikir ve projelerimizianında paylaşır, onların ihtiyaçlarına bekletmeden cevap veririz.
Bayilerimizle yerel grup toplantıları yaparak, birebir görüşerek ve uygulamalarımızıpaylaşarak, pozitif enerji ile ilişkilerimizi daha da güçlendiriyoruz. Böylelikle şirketimizve Bayilerimiz başarıyı birlikte elde ediyorlar.
PİZZA TOMATO RESTORAN ŞUBE

 

PİZZA TOMATO RESTORAN ŞUBE

ÜRÜN ÇEŞİTİ

16 çeşit menü, 16 çeşit pizza, 8 çeşit makarnai 8 çeşit salata, 3 çeşit calzone, 5 çeşit fırında makarna, 4 çeşit tatlı, 7 çeşit aperatif, 15 çeşit soğuk içecek, 12 çeşit sıcak içecek,(cafe konsepti dahilinde)

İDEAL ALAN

150 - 250 m2

KURULUM DESTEĞİ

Var

ROYALITY

Yok

REKLAM PAYI

Var

FRANCHISE ANLAŞMA SÜRESİ

5 Yıldır

PİZZA TOMATO JET ŞUBE

 

PİZZA TOMATO JET ŞUBE

ÜRÜN ÇEŞİTİ

7 çeşit menü, 10 çeşit pizza, 3 çeşit salata, 2 çeşit tatlı, 6 çeşit aperatif, 7 çeşit soğuk içecek)

İDEAL ALAN

35 - 90 m2

KURULUM DESTEĞİ

Var

ROYALITY

Yok

REKLAM PAYI

Var

FRANCHISE ANLAŞMA SÜRESİ

5 Yıldır

PİZZA TOMATO TOPTAN PİZZA SATIŞI

 

PİZZA TOMATO TOPTAN PİZZA SATIŞI

ÜRÜN ÇEŞİTİ

5 boy (19cm, 22cm, 26cm, 32cm, 40cm) 10 çeşit pizza

HEDEF NOKTAMIZ

Catering firmaları, cafe ve restaurant, eğitim kurumları, oteller, marketler, hastaneler, askeri birlikler, yurtlar

LOJİSTİK DESTEĞİ

Var

FIRIN TEMİNİ

Var

ÜCRETLENDİRME

Sipariş başı veya toplu anlaşma ile yapılan ücretlendirme

FRANCHISE BAYİ OLMA SÜRECİ
Franchise bayi olma süreci ile ilgili adımları aşağıda görebilirsiniz.
BİLGİ ALMA
Talepler; web sitesinden başvuru, telefonla bilgi alma veya referans yöntemi ile gerçekleşebilir.
BAŞVURU
Başvuru yapan kişi web sitemizde yer alan başvuru formunu tam ve eksiksiz olarak doldurur.
ÖN GÖRÜŞME
Başvuru yapan franchise bayi adaylarımız, başvuru formunda belirtmiş oldukları telefon numaralarından aranırlar ve profili uygun görülenler daha detaylı görüşme yapmak için Genel Merkeze davet edilirler.
ANALİZ , ONAY, KONTRAT VE HAZIRLIK
İş kurmak isteyen franchise bayi adayının önerdiği lokasyonlardaki yerlerin, yönetimin atadığı teknik kadrosu tarafından gerekli gözlem ve fizibilite çalışmalarından sonra yönetim onayına sunulur ve uygun görüldüğü takdirde İsim Hakkı Hizmet Sözleşmesi taraflar arasında imzalanır. Ardından kiralama, dekorasyon faaliyetleri başlar ve bu aşamadan sonra adayın ve personelin 3 haftalık eğitim sürecine katılması talep edilir. Bu eğitimlere tam anlamıyla katılmak zorunludur.
DESTEK
REKLAM VE PAZARLAMA
1999 yılından bugüne kadar kazanılan bilgi ve tecrübe ile oluşan pazarlama aktiviteleri; marka bilinilirliği ve franchise bayiilerin satışlarının artırılması amacı ile Ulusal, Dijital ve Lokal olmak üzere 3'e ayrılmıştır.
Her şube kendi servis bölgesi içerisindeki potansiyel müşteri portföyüne yeni ürünlerini tanıtmak ve promosyonları duyurmak için belirli aktivitelerde bulunur.
Ulusal pazarlamada; şube reklam fonu ve sponsor gelirleri ile oluşturulan bütçeden kitlesel pazarlama yapılır. Bu faaliyetlerde radyo, televizyon, billboard, gazeteler gibi her türlü iletişim aracı kullanılmaktadır.
Dijital Pazarlama da ise; internetin daha geniş kitlelere ulaşmasından doğan yeni bir reklam mecrası olan sosyal medyada reklamlar planlayarak genç ve orta yaşlı kitleye marka bilinirliğimiz çok etkin bir biçimde ulaştırılmaktadır. Aynı zamanda internet dünyasının devi olan arama motoru Google üzerinde reklamlar planlayarak dijital alandaki varlığımızı her geçen gün genişletilmektedir.
Lokal pazarlama olarak adlandırılan bu yöntemde broşür dağıtımı, afiş ve branda asımı, yüz yüze sıcak pazarlama gibi yöntemleri kullanılır.
EĞİTİM VE DENETİM
Ekiplerimiz; müşteri tercihlerinin yönlendirilmesinden rekabet psikolojisine, sıcak satıştan hijyen ve kaliteye kadar, uzmanlık seviyesine ulaşana dek sürekli eğitime tabi tutulurlar.
Pizza Tomato Akademi ve Denetim Departmanı, gıda bayiliği konusunda standart olan bir eğitim programına katılmanızı sağlar.
Standart program; teorik ve pratik olmak üzere 3 hafta boyunca, Genel merkezimizde konusunda uzman ekipler tarafından verilen eğitimlerle gerçekleşir. Ardından franchise bayi açılana kadar geçen süre boyunca, belirlenen gelişmiş bir Pizza Tomato bayisinde; pizza yapımı, ürün kalitesi, hijyen, müşteri odaklı satış, sipariş alımı, pazarlama, finans gibi konularda çok ayrıntılı bir eğitim programı uygulanır.
Şube açıldıktan sonra da eğitim departmanı; gelişmiş bir pizza dükkanının oluşması için servis, bilgi ve ürün kalitesinin standartlarını korumak amacıyla 3 hafta boyunca kontrollerine devam eder. Kontrol ve rutin eğitimler francihse bayinin çalışma sürecinde de devam etmektedir.
Yapılan rutin denetimler sonucunda alınan puanlara göre franchise bayilere puan verilir. Bayiler, tüm Türkiye’deki şubeler ile bir yarış halindedir.
Denetimler; sadece puan vermek için değil, arkasından hazırlanan hareket planları sayesinde gelişim sağlamak için yapılmaktadır.
FRANCHİSE BAYİ GELİŞTİRME SERVİSİ
Franchise bayilerimize, operasyonel anlamda destek olmak amacı ile Pizza Tomato merkezi tarafından görevlendirilen ekip ile gerekli analizler objektif olarak yapılır ve hareket planları oluşturulur.
HAMMADDE VE LOJİSTİK DESTEĞİ
Pizza Tomato franchise bayilik alan şubelerde, günlük hamur ile pizza pişirme yapılır. Bunların dışında detaylı bir üretim yapılmaz. Gıda ürünlerimiz, ekipmanlarımız ve sarf malzemelerimiz Pizza Tomato ileanlasmalı tedarikçi firmalar tarafından belli bir rut planında şubelere sevk edilir.
SIKÇA SORULAN SORULAR
ÖNCELİKLİ FRANCHISE ŞARTLARINIZ NELERDİR?
İş kurmak isteği amacı ile; Franchise bayi veren firma olarak tarafımıza başvuran, franchise Bayi Adayı, Pizza Tomato’nun ön gördüğü yatırım bütçesini karşılayabilecek finansal yeterliliğe sahip olmalıdır. Ayrıca bu kişi zamanının büyük bölümünü ve enerjisini Pizza Tomato şubesine adamalıdır. Ön protokol dönemindeki teorik ve pratik eğitimlerde başarılı olmalıdır.
FRANCHISE BAYİLİK BEDELİ VE TAHMİNİ YATIRIM MALİYETİ NEDİR?
Pizza Tomato şube kurulum maliyeti isim hakkı bedeli dahil ortalama 190.000 - 230.000 TL’dir. Toplam yatırım maliyeti; kiralanan pizza dükkanının metrekare alanı, kiralandığı andaki fiziksel durumu değerlendirilerek artan ve azalan oranda farklılık gösterebilir.
Yatırım bedeline isim hakkı, dekorasyon, endüstriyel mutfak ekipmanları, işletme programı, araç ve gereçler dahildir.
FRANCHISE ANLAŞMASI KAÇ YIL İÇİN İMZALANIR?
Franchise Bayilik Anlaşma süresi 5 (beş) yıldır.
FRANCHISING VEREN GENEL MERKEZ’E AYLIK ÖDENEN BİR ÜCRET VAR MIDIR?
Sözleşme süresince, franchise bayilerden royality bedeli adı altında ücret talep edilmemekte olup; işyerinin brüt toplam mal alımları esas alınmak suretiyle cari hesap üzerinden %5 isim hakkı hizmet komisyonu talep edilmektedir.
PİZZA TOMATO’NUN BÜYÜME PLANLARI NEDİR?
Lezzeti “Önceliğimiz”, kaliteyi “Vazgeçilmezimiz” olarak görüyoruz. Bu sebeple gıda bayiliği konusunda iş kurmak isteyen müşterilerimize; Türkiye geneli tüm il ve ilçelerde pizza dükkanı açarak; PİZZA TOMATO’yu fast food sektöründe gerek ulusal gerekse uluslararası platforma en üst seviyeye taşımaktır.

Detaylı Bilgi için ;

0232.365 26 27 - 0555.413 43 38

Bayilik Başvuru Formu için Tıklayınız

H.ibrahim Yazgan

Genel Koordinatör

Office  : +90 232 365 26 27

Mobile :  0555 413 43 38

Email   : ibrahimyazgan@pizzatomato.com.tr

Web Adress : www.pizzatomato.com.tr

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016