Hacı Mehmet Baklava Bayilik veriyor

Hacı Mehmet Baklava Ankara merkezli hızlı büyüyen bir firma

Hacı Mehmet Baklava Ankara merkezli hızlı büyüyen bir firma. Çok kısa sürede 7 şubeye ulaşan firmanın 4 kendi şubesi ve 3 bayisi bulunuyor. 2016 yılında açılan firmanın tatlı sektöründe “Baklava hiç bu kadar tatlı olur mu” sloganıyla yakaladığı hızlı büyüme süreci bayilikler vererek devam ediyor.

Okan Özdemir ve Ömür Özdemir tarafından kurulan Hacı Mehmet Baklava girişimcilere Anahtar teslim baklava dükkanı açma fırsatı sunuyor. Girişimcinin kiraladığı lokasyonda 15-25 gün içerisinde tüm işlemleri tamamlayarak işe başlama imkanı sunan firma yetkilileri Baklava konseptini işletmek için gereken dekorasyonu ve eğitimleri bizzat kendisi veriyor.
Hacı Mehmet Baklava markası Bayilik/Franchise kurulumunu anahtar teslim sistemi ile gerçekleştiriyor. 2017 yılının son 6 ayı için Franchise bedeli olarak 49.000 TL + KDV olarak belirleyen firmanın bayilik taleplerinde ilk önceliği Ankara ve ilçeleri alıyor. İstanbul ve diğer şehirler için talep toplamaya devam eden firma kısa süre sonra diğer illerde de bayilik vermeye başlayacak.

Firma ile iletişime geçmek ve baklava bayiliği hakkında bilgi almak isterseniz aşağıdaki iletişim bilgilerinden Okan bey’e ulaşabilirsiniz.  bayilik iletişim bilgileri aşağıdadır.

Bilgi ve iletişim için:
Okan ÖZDEMİR +90 533 466 55 23
info@hacimehmetbaklava.com.tr
www.hacimehmetbaklava.com.tr

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016