Coffee Corner Yatırımcısına Kazandırıyor.

Franchising ile Afrika ve Orta Amerika'nın muhteşem lezzetlerini Tüm Türkiye Tadacak…

1999 yılından beri Afrika ve Orta Amerika'nın muhteşem lezzetlerdeki farklı kahvelerini sunan Coffee Corner, müşterilerine, geleneksel Amerikan kahve çeşitlerinin yanında farklı aromalı kahveler, değişik milkshake çeşitleri, Türk Kahvesi çeşitleri, soğuk kahveler, frappeler, frozenler gibi çok geniş içecek grubunu tatma şansı sunuyor. 

Geniş yiyecek (başlangıçlar-salatalar-sandviçler-makarnalar-wrapler-burgerler-ana yemekler vb.) ve içecek grubunun yanında çok farklı kek, pasta, dondurma ürünleri vb. çeşitleri de Coffee Corner menüsünde yer almaktadır. 

%100 Türk Markası olarak 17 yıllık Coffee Corner franchising sistemi ile büyüyerek Tüm Türkiye’ye yayılmayı ve ayrıca kısa süre içerisinde Avrupa ve ABD ülkelerinin geldiği seviyelere ulaştırmayı hedeflemektedir. Anahtar teslim 50.000 USD +KDV'ye çok uygun franchise bedelleriyle sahip olan marka, yatırımcılarına aylık rutin gelir elde etme fırsatı sunuyor. 
Yatırımcılar, tüm yemek çeşitleri, geniş Dünya mutfağı, gerçek İtalyan pizzası, tatlı ve geniş kahve çeşitleriyle lüks Coffee Corner Bistro için 200 metrekare ve üstü mekanlara çok cazip franchise bedelleriyle sahip olabilecekler. 

Detaylı Bilgi İçin: Pınar Erdağ / perdag@medyafors.com / 0543 7621900

 

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016