14.'Biz Evleniyoruz' evlilik ve düğün hazırlığı fuarı Antalya'da

14.”BİZ EVLENİYORUZ Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı (05-09 Şubat 2020) Antalya’da cam piramit fuar merkezinde.

Geleneksel hale dönüşmüş olan, Antalya’nın ilk Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarı 14.cü yılında da evlenecek olan çiftlerin vazgeçilmez adresi olmaya hazırlanıyor. 23 yıldan bu yana farklı sektörlerde fuarlar düzenleyen firmamız; Antalya’da 14 yıldır evlenmeyi düşünen çiftlerin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen bu fuarı başarıyla düzenlemektedir.

Antalya şehri turizmin başkenti olmakla birlikte evlilik sektörü için de önemini arttırmakta ve yalnızca yurtiçi değil yurtdışından da evlenmek için tercih edilen bir merkez haline gelmektedir. Bu güzel şehrin öneminin farkında olan firmamız bölgede böyle bir organizasyonla ihtiyaçlara cevap vermek düşüncesinde ve amacındadır.

Evlilik ve Düğün Hazırlıkları Fuarımız, 05-09 Şubat 2020 tarihleri arasında Antalya CAM PİRAMİT Fuar Merkezinde “BİZ EVLENİYORUZ 2020” adıyla siz değerli katılımcılara ve ziyaretçilere tekrar kapılarını açıyor.

Amacımız; bu fuarımızı yola çıktığımız ilk günden beri her yıl ziyaretçi ve katılımcıların özellikle bekledikleri ve buluştukları bir platform haline getirmek olmuş ve gelecek her yeni yıl da bu fuarımızı daha da büyütüp zenginleştirmek gayesiyle çalışmalarımıza ekip olarak yoğun bir şekilde başlamış bulunmaktayız.

2020 yılı için Antalya içerisinde zaten bilinmekte olan bu fuar organizasyonumuzu Antalya ilçeleri ve çevre illere de duyurmayı ve bölgesel olduğu kadar ulusal bir fuar haline getirmeyi de amaçlamaktayız. Siz değerli firmalarımızın katkılarıyla birlikte Antalya’nın böyle bir ulusal fuara ulaşmasının hem siz katılımcı firmalar hem de fuarı ziyaret edecek katılımcılar içinde çok faydalı olacağını düşünmekteyiz.

FUARIMIZ, 2020 yılında da birbirinden değerli firmalarımız ile halkımızı CAM PİRAMİT FUAR MERKEZİNDE  bir araya getirecektir.

Hepimizin bildiği gibi insan hayatında en yoğun alışverişin yaşandığı dönüm noktalarından birisi de evlilik öncesinde gerçekleşmektedir. Mutlu bir hayat kurmaya hazırlanan çiftlerin bu zor döneminde yanlarında olabilmek ve istedikleri her ürün ve hizmeti kolaylıkla bulabilmelerini sağlamak adına hayata geçirdiğimiz bu fuarın amacına ulaşması için siz değerli firmalarımızı tek çatı altında bir araya getirmeyi amaçladık

Hayatı paylaşma kararı alan ve evlilik hazırlığı yapan çiftlerin yanı sıra, hayatı boyunca her zaman değişikliğe açık olan ve bu değişikliğe ilk önce yaşadığı mekanı değiştirerek başlamak isteyen çiftlere de büyük kolaylık sağlayan fuarımız tüm katılımcıların isteklerine cevap vermeye bizde varız diyen siz değerli firmalarımızı bu organizasyon bünyesinde görmekten onur duyacağız.

Öncelikle firmanızı ve firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, müşteri potansiyelinizi artırmak ve sektördeki farklılığınızı göstermek için sizinde bu fuarda yerinizi almanızı bekliyoruz. Bizim öncelikli hedefimiz, keyifli ve bir o kadar da zahmetli olan bu alış – verişte, siz değerli firmalarımızla, evliliğe adım atacak olan çiftlerimizi güzel bir atmosferde buluşturmaktır.

FUARI DÜZENLEYEN FİRMA

DETAY Fuarcılık Organizasyon ve Tanıtım Ltd. Şti. yurt içinde her türlü ürünün tanıtılması amacıyla fuar ve sergiler düzenleyen özel bir kuruluştur. DETAY Fuarcılık Ltd.Şti.yurt içinde fuar ve sergi organizasyonları düzenlemek ve her türlü organizasyon faaliyetlerini sürdürebilmek için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinden alınması gereken “Yurtiçinde Fuar Düzenleme Yetki Belgesine” sahiptir.

FUAR TARİHİ

05-09 Şubat 2020

FUAR ALANI

CAM PiRAMiT SABANCI KONGRE VE FUAR MERKEZi  / ANTALYA

Türkiye’ nin en modern Kongre ve Fuar Merkezi olan Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi Konyaaltı falezleri üzerinde, yaklaşık 700.000 m²’ lik rekrasyon alanının içinde yer almaktadır. Cam Piramit Sabancı Kongre ve Fuar Merkezi 1 Ekim 1997 tarihinde Cumhur Başkanı Sn. Süleyman Demirel tarafından açılmıştır. Merkez yaklaşık 4.500 m²’ lik bir alan üzerinde oturmuş olup bodrum ve zemin kat olmak üzere iki katlıdır.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016