Kıte Heyecanı Karla Buluşuyor

-3- , 10.00-03.00 , Magna Apex Tesisi’nde!

Kar , müzik ve eğlence tutkunları ‘Playground Snowkite Weekend’ ile 3-5 Şubat tarihleri arasında buluşuyor
Türkiye’de ilk kez farklı kış sporlarını ve eğlencelerini gündüzden geceye dek biraraya getiren yaşam stili markası Playground, Erciyes Dağı’nın Dünya standartlarındaki yeni yaşam bölgesi Develi’de yer alan Magna Apex Tesisi’nde!
Erciyes Dağı, Dünya’nın en değerli bir kaç snowkite sporu adına en uygun, kusursuz üssünden bir tanesi. Suda yapılan kiteboard sporu ile kıyaslandığında, öğrenmesi hem daha kolay olan; hem de kayak veya snowboard sporlarında usta olmayı gerektirmeyen çok keyifli bir spor.
Rüzgarın gücü ile belinize güvenli şekilde bağlı olan uçurtma, beden kuvveti gerektirmeden sizi karlar üzerinde dağların eteklerinde süzülen bir kelebek kadar özgür kılıyor.
Her yaş ve seviyeye yönelik snowboard ve kayak eğitimleri beraberinde ülkemizde snowkite adına en elverişli dağ olan Erciyes’te bu sıradışı sporu öğrenmek; Playground’un deneyimli eğitmen kadrosu ile kış tatilini ayrıcalıklı kılan sportif değerler arasında başı çekiyor.
Haftanın 7 günü saat 10:00 – 03:00 arası kış eğlencelerine, kar sporlarına ve dağ keyfine Dünya standartlarında bir soluk getiren; spor, müzik, eğlence ve dinlenme üssü Playground; geçtiğimiz kıştan bu yana kar tutkunlarının vazgeçilmez adresi olmaya devam ediyor.

Kıte Heyecanı Karla Buluşuyor
Etkinlik No : 5
Tarih : -3-
Mekan : Magna Apex Tesisi’nde!
Açık Adres : Playground, Erciyes Dağı’nın Dünya standartlarındaki yeni yaşam bölgesi Develi’de yer alan Magna Apex Tesisi’nde!
Web: : info@istandist.com
Etkinlik Türü: : Festival

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016