Hattuşa Sinema Günleri 05-06 Kasım 2016 tarihinde

11-05-2016 , , Boğazkale

HATTUŞA'da BİR İLK, HATTUŞA SİMENA GÜNLERİ

          Hattuşa'nın UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesine alınışının 30. Yılı dolayısı ile Kaymakamlığımızca hayata geçirilen "Dünya Kültür Mirası Listesinde 30. Yıl" projesi kapsamında HATTUŞA SİNEMA GÜNLERİ düzenleniyor. 
         05-06 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan HATTUŞA SİNEMA GÜNLERİ Hattuşa tarihinde bir ilk olacak. 05 Kasım Cumartesi günü çocuklarımıza yönelik olarak saat 12:00'da İKSİR, saat 15:00'da ise PİRDİNO isimli çocuk filmleri çocuklarımızla buluşacak. 
          Boğazkale Dulkadiroğulları Konağında düzenlenecek olan sinema günlerinde çocuklarımıza çocuk filmlerinin yanısıra oyun parkında eğlence imkanı ile pamuk şeker ve sıcak çikolata gibi ikramlarda yapılacak.  

 HATTUŞA SİNEMA GÜNLERİNİN finalinin yapılacağı 06 KASIM Pazar günü ise Boğazkale ve Hattuşa Türk Sinemasının unutulmaz oyuncularından Hülya KOÇYİĞİT'İ ağırlayacak. Hülya KOÇYİĞİT'in bizzat katılımlarıyla saat 14:00'da GELİN isimli film gösterimi düzenlenecek. 
             Ünlü oyuncu ile fotoğraf çektirme ve imza alma şansınında bulunduğu HATTUŞA SİNEMA GÜNLERİ Hitit Kıyafet Defilesiyle de renklenecek.
                  Dünya Kültür Mirası Listesinde 30. Yıl projesi kapsamında Kaymakamlığımız tarafından hazırlanan  ve 32 kıyafatten oluşan Hitit Elbeseleri kreasyonu Çorum Anadolu Mesleki ve Teknik Kız Lisesi tarafından düzenlencek olan defile ile izleyenlerin beğenisine sunulacak. 

Hattuşa Sinema Günleri 05-06 Kasım 2016 tarihinde
Etkinlik No : 3
Tarih : 11-05-2016
Mekan : Boğazkale
Açık Adres : Boğazkale/ Alaca/ Çorum
Web: : bogazkalekaymakamligi@gmail.com
Etkinlik Türü: : Festival

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016