Baharım Halı Yıkama fabrikası

Baharım Halı Yıkama Fabrikası

Karakeçili Mah.albayrak Cad.no:20 Çorum Merkez, Çorum
Cep Onaylı
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder

Baharım Halı Yıkama Fabrikası Hakkında

TÜRKİYENİN EN BÜYÜK VE EN PROFESYONEL HALI YIKAMA FABRİKASI.

ÇORUM'U BİZ YIKIYORUZ. SİZDEN ALDIĞIMIZ DESTEKLE ÇORUM'A İKİNCİ HALI YIKAMA FABRİKAMIZIDA HİZMETİNİZE SUNUYORUZ.

STOR PERDE TEMİZLİĞİNEDE SON SİSTEM MAKİNALARIMIZLA BAŞLAMIŞ BULUNMAKTAYIZ.

Halı yıkama işlemi için tesislerimize gelen halılar öncelikle toz alma makinalarımızda itina ile geçirilerek yıkama öncesinde ön temizlikten geçer. Sonrasında halı cinsine göre ayrılan halılar son sistem makinalarda antibakteriyel şampuanlarla hem ön yüzü hemde arka yüzü deneyimli çalışanlarımızın kontrolünde yıkanır. Yıkama işlemi biten halılar sonrasında sıkma makinalarına alınarak sıkma işlemi tamamlanır. Sıkma işlemi tamamlandıktan sonra genel olarak % 95 kuru olarak makinadan çıkan halılar asma işlemine alınarak tamamen kuruması beklenir. Kuruma işlemi tamamlanan halılar sonrasında kontrol ve paketleme bölümüne alınarak poşetlenir ve paketlenir. Teslim edileceği bölgelere göre ayrılır ve evinize kadar teslim edilir. Halı yıkama aşamalarımız detaylıca yukarıdaki gibidir. Halı yıkama denilince akla ilk gelen halıdaki akarlar olmalıdır. -En önemli ev içi allerjendir. Sıcak ve nemli ortamlarda kolaylıkla çoğalabilen gözle görülemeyen (mikroskopik) canlılardır. Akarların vücut proteinleri ve dışkıları allerjenik özelliktedir. -Akar allerjenleri özellikle halı, yastık, yatak ve benzeri gibi üzerinde toz tutan ev eşyalarında yüksek oranda bulunmaktadır. Halınıza önem verdiğiniz kadar sağlığınıza da önem veriniz. Halılarınızı profesyonel ellere teslim ediniz.

BAHARIM HALI YIKAMA fabrikası olarak normal makina halılarının yanında ŞAGGİ,YÜN, ISPARTA, ÇİN Halıları ve halıfleks tarzı taban halılarınıda itina ile Hijyenik ortamda kapalı alanda yeni ve modern makina ekipmanları ile yaz veya kış fark etmez 4 mevsim tüm halılar tek FİYATI 3,50.TLhalı yıkama yapmaktayız.

Türkiyenin En Büyük ve en kapsamlı halı yıkama fabrikası olarak, BATTANİYE, yorgan, YERİNDE HALI YIKAMA, koltuk yıkama yapmaktayız.

BATTANİYE yıkama işlemlerinde sipariş alındığında servis elemanlarımız adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alır. Özel programlı makinalarda battaniye, yorgan ve çarsaflar yıkanmaktadır. Battaniye yıkama öncesinde mutlaka varsa lekelere müdahale edilip lekelerin yumuşatılması sağlanmaktadır. Battaniye yıkama işleminde sırasıyla ön yıkama, ana yıkama, son yıkama, durulama ve sıkma işlemlerinden geçer. Yıkama işlemi bittikten sonra tozlanma olmaması için hijyenik ve kapalı kurutma odalarında kurutma işlemi tamamlanıp ürününüz kontrol işlemlerinden geçerek paketlenir ve adresinize teslim edilir. İnternet sitemizden ONLİNE sipariş verebilir ve indirimlerden faydalanabilirsiniz. Servislerimiz ücretsizdir.

KOLTUK  YIKAMA ile ilgili olarak firmamıza gelen siparişlerde son sistem koltuk yıkama makinalarımız ile birlikte tüm ekipmanlar hazırlanarak 2 deneyimli personelimiz hazırlanarak adresinize ulaşır. Koltuk yıkama işleminde yüzeysel değil derinlemesine temizlik yapılması çok önemlidir. Yıkama işlemine geçilmeden önce koltuktaki tozlar özel vakumlanarak alınır. Koltyuktaki süngere işleyene kadar su verilerek ıslatma işlemi tamamlanır. Koltuk yıkama işlemine koltuk şampuanlarımızla fırçalanarak itina ile koltuklarınız yıkanır. Yıkama işlemi bittikten sonra köpük özel makinalarımızla vakumlanır ve bol durulama suyu verilerek koltuk yıkama işleminde durulamaya geçilir. Birkaç kez vakumlama ile koltuk yıkama ve kurutma işlemi tamamlanır. Ortalama koltuk yıkama süresi derinlemesine temizlik 3 saat sürmektedir.

YORGAN  YIKAMA hizmetimizde diğer ürünlerde de olduğu üzere siparişiniz alınır alınmaz servis elemanlarımız ürünlerinizi teslim almaya gelir. Yıkama işlemine geçilmeden önce varsa leke bulunan bölgelere yumuşatma işlemleri yapılmaktadır.Yorgan yıkama işlemi evlerinizde de bulunan çamaşır makinalarınızdan farkı daha endüstriyel olması ve birkaç işlemden geçmesidir. Yorgan yıkama makinalarında ön yıkama, ana yıkama, durulama, sıkma, gibi işlemlerden geçer. Yıkama işlemi biten yorganlar sonrasında kurutma işlemi için kurutma makinası bulunan özel odalara yada kurutma askılarına asılır. Tamamen kuruması çok önemlidir. Tamamen kuruduktan sonra kontrol aşamasından geçen ürünler paketleme servisine gönderilir ve adresinize teslim edilir. Yorgan yıkama işlemlerinde teslim alımdan teslim edilme sürecine kadar olan aşamalar yukarıdaki gibi detaylıca anlatılmıştır. Profesyonel Yorgan Yıkama Hizmeti

Toplum olarak eskiden kalma alışkanlıklarınıza son veriyor ve kış aylarında bile gönül rahatlığı ile halınızı yıkatabileceğiniz ortamı ve güvenceyi sağlıyoruz.

Türkiyenin En Büyük ve en kapsamlı halı yıkama fabrikasını Çorum Halkının hizmetine sunduk en uygun ücretle evinizden alıp, yıkama sonrası yine evinize teslim ediyoruz.

NURİ ŞENGÜL
TEL:0364 2246539 GSM:05378749429
ADRES: ALBAYRAK CAD.NO:20 ÇORUM

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00-20:00
Cumartesi 09:00-20:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER