Yön Dedektiflik

Yön Dedektiflik

Olgunlar Sok. Esen Apartmanı No:24/7 Kızılay / Ankara Çankaya, Ankara
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Yön Dedektiflik
Olgunlar Sok. Esen Apartmanı No:24/7 Kızılay / Ankara
Çankaya , Ankara
Bizler Uzun Yıllar Emniyet Teşkilatı’Nın Çeşitli Birimlerinde Dedektif Olarak Görev Yapıp Emekli Olmuş Kişilerce Biraraya Gelmiş Bir Ekibiz.beş Yıl Şahıs Firması Olarak Banka Ve Finans Kuruluşlarına Borçlu Araştırması Alanında Faaliyet Gösterdik.

Yön Dedektiflik Hakkında

Yön Dedektiflik
Özel Dedektiflik,Araştırma ve Soruşturma

Araştırma kelimesi özel dedektiflik ile birleştirildiğinde insanların aklına öncelikle karı-koca takibi geliyor.Oysa araştırma kavramı adres araştırması,mal varlığı araştırması gibi birçok konuyu kapsıyor ve biz bile zaman zaman hiç düşünmediğimiz konularla karşılaşabiliyoruz.Oturmak için daire satın almak isteyen şahsın,apartmanda bir huzursuzluğun olup olmadığını,geçimsiz veya sorun çıkaran ailelerin bulunup bulunmadığını öğrenmek istemesi gibi.  Ayrıca çok hassas ve önemli adli davalarda eksik olduğu düşünülen kanıtları ve ayrıca tanıkları araştırarak hukuk bürolarına ve dava taraflarına destek vermekteyiz.

Çalışma alanlarımız bölümünde bazı başlıkları sıralamış olsak da,daha farklı talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÖZEL DEDEKTİFLERDEN NELER TALEP ETMELİSİNİZ
Özel dedektifler olarak bizlerden hem bizim hem de sizin yasal önünde suçlu durumuna düşmememiz için konusu suç teşkil eden hiç bir şey talep etmemelisiniz. Konusu suç teşkil edecek taleplere şu örnekleri verebiliriz. Mesken veya iş yerlerine dinleme cihazı veya gizli kamera yerleştirmek  gibi.

Bu gibi bilgi ve belgeler yargıda delil teşkil etmediği gibi sizi de suçlu durumuna düşürür. Bunlara bazı özel dedektifler aracılığı ile veya hatır-gönül ilişkisi ile ulaşmanın size verebileceği zararlar şunlardır. Birincisi haklı olduğunuz bir davada haksız duruma düşersiniz. İkincisi karşı tarafın eline koz vermiş olursunuz. Üçüncüsü ise sahip olacağınız tüm maddi ve manevi haklardan mahrum kalırsınız. Bu nedenlerden dolayı sorunlarınızı özel dedektiflerden  araştırma, inceleme, değerlendirme ve belgelendirme konularında yardım talebinde bulunarak çözebilirsiniz.

Eş Takibi
Karı koca arasında ciddi şüphelerin oluşması ya da gayri meşru ilişkinin ortaya çıkması durumunda boşanmanın kolaylaştırılması ve yaşananların kanıtlanması adına eş takibi tarafımızdan yapılmaktadır.Evlilik hem manevi olarak hem de kanunen bir akit,sözleşmedir.Bu sözleşmeye uymayanları diğer tarafın takip ettirmesi de hem manevi hem de kanunen bir haktır.

Bizim bu konularda yaptığımız araştırmalarda temel gayemiz,konu hakkında adaletin tecelli etmesini sağlamaktır.Profesyonel teknik ve yöntemlerden uzak,tamamen sezgisel yapılan partner takibi hizmetleri kimi zaman istenmeyen sonuçlar çıkarmaktadır.Bu konuda seçtiğiniz özel dedektif hakkında iyi bir araştırma yapmanızı tavsiye ediyoruz.Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda,yakınlık derecenize göre şahıs/adres ve araç araştırması konularında da size yardımcı oluyoruz.

Kurumsal Denetim, Firma Analizi ve Araştırma
Kurum,kuruluş veya firmaların tamamı kendi iç denetimlerini  kendi yöntemleri ile yapmaktadırlar.Ancak bazen olumlu ya da olumsuz karar almadan önce emin olamadıkları konularda bizlerden destek istemektedirler.
Firmalar,ilk defa birlikte çalışmak istedikleri firmalar hakkında kapasite,gerçek faaliyet  konusu ve güvenilirlik analizi istemektedir.

Çalışan ve CV Tahkikatı
Firmalar çalışanlarından bazılarını bir üst kadroda görevlendirmek istediklerinde,bu personelin hakkındaki izlenimlerinin doğru olup olmadığını araştırmamızı isttedikleri gibi,kendi açılarından kontrolü zor olan personel hakkında da kişi araştırması istemektedirler. Bu konu bazen önemli üst düzey yöneticilerin rakip firmalarla ilişkisinin olup olmadığını da kapsamaktadır.CV tahkikatları,iş başvurularındaki kayda değer kişilerin araştırmasını kapsamaktadır.

Sahtekarlık Araştırmaları
Sahtekarlık araştırmalarımız çoğunlukla marka sahteciliği ve piyasaya sahte ürün sürme konularını kapsamaktadır.Piyasa değeri yüksek ürünler sahte ambalajlarla benzeri ürün olarak piyasaya sürüldüğü gibi,ambalaj taklit edilerek ilgisiz ve sağlığa zararlı ürünler bile piyasaya sürüldüğünde,taklit edilen saygın firmalar bu durumdan büyük zarar görmektedir.Onların hem zarar etmemesi hem de itibarlarını kaybetmemeleri açısından titizlikle çalışmaktayız.

Sigorta Şirketleri Araştırmaları
Sigorta şirketlleri ile yapılan çalışmalarımızın büyük bir bölümünü düzenllenen gerçekdışı rapor ve beyanlarla,bu şirketlerin zarara uğratılmasını önlemeye yönelik çalışmalar oluşturmaktadır.

Evlilik Öncesi Araştırma
Günümüzden çok da uzak sayılmayacak zamanlara kadar,evlilik çağındakilere ya aileleri ya da yakınları uygun adayları önererek tanıdıkları kişilerle evlenmeleri sağlanmaya çalışılırdı.Yaşadığımız dönemde ise insanlar tanıştığı kişi ile, fazla ayrıntılı tanıma fırsatı bulamadan evlenmekte,maalesef bu yüzden de boşanma ortalamalarında oldukça yüksek bir artış görülmekte,toplumda mutsuz insan sayısı artmaktadır.

Evlilik öncesi takip,akılda hiçbir soru işareti bırakmadığı gibi beklentilerin hayal kırıklığına dönüşmesine engel olması açısından oldukça sık tercih edilen bir seçenektir.Birlikteliklerin daha sağlam temellere oturtulabilmesi adına,karşı taraf için profesyonel anlamda,duygusallıktan uzak,mantık çerçevesince yapılan bir evlilik öncesi araştırma yürütülmesinin akılcı bir yöntem olduğu gözlenmiştir.

Çocuk Araştırması
Bu konunun önemi ülkemizde maalesef yeteri kadar anlaşılamamaktadır;insanlar arabalarını bile kasko yaptırıp kapalı otoparklara koymalarına rağmen çoğu zaman çocuklarının dışarıda neler yaptıklarını hiç düşünmezler.

Teknolojinin ve bilişimin baş döndürücü bir hızla gelişmesi sonucu çocuklarımız evde,kendi odalarında bile güvende değilken,dışarıda ne kadar güvende olabilirler,onları ne tür tehlikeler beklemektedir,bilinmez.Bizler meslek hayatımızdaki izlenimlerimizden ve deneyimlerimizden yola çıkarak,pedagojik eğitim sahibi yaklaşık yirmi yıl deneyimli kadromuz  ile,davranışlarında anormallik gözlediğiniz çocuklarınızı izleyip,analiz ediyoruz.
Neden siz değil de biz

Aileler takip ettikleri çocuklarına evde yönelttikleri sorularla takip edildiklerini hissettiriyorlar ya da çocuklarınnın arkadaşlarına yakalanıyorlar.Bu da çocukta tamiri imkansız bilişsel ve psikolojik sorunlara neden oluyor.

Hardisk Veri Kurtarma
Yıllardır arşivlediğiniz dosyalarınız, sizin için önem taşıyan sevdiklerinizin resimleri, işinizle ilgili önemli verileri sakladığınız usb flash disk, harici usb disk, harddisk,hafıza kartı ve veri depolanan tüm medyalardan uygun fiyatlar ile verilerinizi kurtarmaktayız. Kurtarma işlemleri yazılımsal ve donanımsal olarak 2 gruba ayırabiliriz. Yazılımsal sorunlar lisanslı yazılımlar ile verilerinize zarar vermeden imaj alınrarak yapılmaktadır. Bu işlem için analiz ücreti alınmamaktadır. Formatlanmış, virüs tarafından silinen, işletim sistemi açılmaması ve istemeden sildiğiniz verilerinizi yazılımsal olarak kurtarmaktayız. Donanımsal sorunlarda disk ofis ortamında kontrolleri yapılarak Laboratuvar hizmet birimimize gönderilmektedir. Burada medyalarınız özel odalarda açılır. Konusunda uzman kişiler tarafından sökülen medyalar özel cihazlara bağlanarak verilerinizi zarar gelmeden bozulmadan önceki haline getirmekteyiz.

Etiketler: hdd tamir, hdd bilgi kurtarma, bilgi kurtarma, data kurtarma ankara, harici harddisk kurtarma, data kurtarma, veri kurtarma, harddisk tamir, disk kurtarma, hdd kurtarma,harddisk tamiri, harddisk içindeki bilgileri kurtarma, harddisk data kurtarma, harddisk kurtarma fiyatları, harici harddisk tamiri, harddisk bilgileri kurtarma, harddisk kurtarma ankara, hdd tamiri, harddisk bilgi kurtarma, data kurtarma fiyatları

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016