Çay Ocakları İçin Mobil Uygulama Yaptı.

Sungurlulu hemşehrimiz Adem Baysa, çay ocakları için yaptığı “Çay Ocağı” mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Sungurlulu hemşehrimiz Adem Baysa, çay ocakları için yaptığı “Çay Ocağı” mobil uygulamasını hayata geçirdi.

Adem Baysa, muhabirimize yaptığı açıklamada, bu uygulama ile artık telefon ya da tabletlerden çay ocaklarına sipariş verebileceğini söyledi.

Genç girişimci Baysa, “Çay ocaklarında yıllardır kullanılan diafon, telsiz gibi sistemler dijital çağa ayak uydurarak yerlerini mobil cihazlar ve bilgisayarlar için üretilmiş olan Çay Ocağı uygulamasına bırakmaya başladı.” dedi.

Dijital Çay Ocağı fikrini hayata geçiren 27 yaşında ki genç girişimci Adem Baysa, bu programla birlikte çay ocaklarının sipariş takibi konusunda çekmiş oldukları sıkıntıların en aza indiğini ve çay ocaklarıyla esnaflar arasındaki iletişimin kolaylaştığını aktardı.

İşletmelerin ihtiyaçlarından dolayı, mobil uygulama geliştirme konusunda çalışmaları olduğunu belirten Baysa, çay ocağı esnaflarına kolaylık sağlayan böyle bir uygulamayı hayata geçirmekten dolayı büyük bir memnuniyet duyduğunu dile getirdi.

ÇAY OCAKLARINDA DİJİTAL ÇAĞ

Çorum eski Kültür Sitesi yanında 1987’den beri faaliyet gösteren Kısmet Çay Ocağın’dan sipariş vermek isteyen esnaflar artık diafon yerine hemşehrimizin yaptığı tablet, telefon ve bilgisayarlara indirilebilen uygulamayı kullanıyor.

Uygulama üzerinden çay ve kahve başta olmak üzere satışını yaptığı diğer ürünlerin de siparişini alan Kısmet Çay Ocağı sahibi Yaşar Diç, uygulamanın esnaflar arasında büyük beğeni topladığını söyledi.

32 yıldır çay ocağı işlettiğini ve amatör telsizcilikle de ilgilendiğini ifade eden Yaşar Diç, oğlu Hasan Yasin Diç’in yardımıyla teknolojinin nimetlerinden yararlanarak bu güzellikleri tüm müşterilerine aktarmaya çalıştığını dile getirdi.

Çay, kahve ve diğer meşrubatların yanında istediği diğer ürünleri Çay Ocağı App uygulaması üzerinden sipariş aldıklarını belirten Yaşar Diç, “Çayını açık ya da kapalı tercih etmek isteyenler bunu uygulama üzerinden seçebilmekteler. Bu uygulamayla birlikte artık diafon ve diğer sistemler ikinci planda kalmaya başladı. Esnaflarımız da böyle bir kolaylığı tercih ettiğimizden dolayı oldukça memnun. Esnaflarla aramızdaki iletişim bu uygulamayla birlikte karışıklığı da ortadan kaldırdı.” diye konuştu.

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016