Ay-Ka Enerji Geleceğe Emin Adımlarla Ilerliyor

Ay-Ka enerji 12. yılında sektöründe geleceğe güçlü ve emin adımlarla ilerliyor.

Ay-Ka enerji 12. yılında sektöründe geleceğe güçlü ve emin adımlarla ilerliyor.

Çorum ve bölgenin enerji sektöründe hizmet veren  Ay-Ka Enerji, toplam 9 şehir, 100 araç, 1 genel koordinatör, 10 koordinatör, 15 bilgi işlemci ve 367 saha personeli ile hizmetlerini kusursuz bir şekilde hizmet vermeye devam ediyor.

2007 yılından bu yana enerji sektöründe hizmet veren Ay-Ka Enerji 12.yılında yepyeni görünümü ve teknoloji altyapısı ile daha zengin içerik ve görsellerle yenilenen ve mobil cihazlarla daha uyumlu hale geldi.

Hizmet sektöründe Türkiye’nin en köklü enerji şirketlerinden Ay-Ka Enerji, hizmetleri ile ilgili dışarıya açılan penceresi konumunda olan web sitesi daha güncel hale getirildiğini ifade eden Ay-Ka enerji firma yetkilisi Kadir yüksel, AY-KA SYS ile Ay-Ka Enerji ileri teknolojiyi kullanarak çalışmalarına devam etmektedir. Ar-Ge çalışmalarını hassasiyet ile tamamlayan şirketimiz, enerji piyasası ve yüklenici firma konumundaki durumunu da göz önünde bulundurarak işleyişini daha kolaylaştıracak ve tamamen otomasyon endeksli yeni sisteminin alt yapısını oluşturmaya başladı.

 

AY-KA SYS ile birlikte internet üzerinden çalışacak olan sistemimiz, firmamızın iç işleyişini kolaylaştıracak ve tamamen insan hatasını minimize edecek şekilde dizayn edilmektedir. Çalışmalarımıza titizlilikle devam eden yazılım ekibimiz çok kısa bir sürede AY-KA SYS programımız aktif hale getirecekler, ifadelerini kullandı.

Web Sitemiz: https://www.aykaenerji.com/

Youtube Hesabımız

https://www.youtube.com/channel/UCcZKl2Ff2Mlugb8WvYzgaag

Instagram Hesabımız

https://www.instagram.com/aykaenerji/?hl=tr

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016