Hanoğlu Konağı Çorum

Hanoğlu Konağı Çorum

Yavruturna Mah. Kulaksız 1.sk.no:5 Merkez, Çorum
Cep Onaylı
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Tarihi Konaklar, Yöresel Yemekler, Özel Günler, Toplantılar, Düğün Töreni, Nişan Töreni, Osmanlı Kahvesi, Serpme Kahvaltı

Hanoğlu Konağı Çorum Hakkında

Sizleri geçmişi 1914 yılı öncesine dayanan bu değerli mirasın atmosferine davet ediyoruz.

Osmanlı sofralarından günümüze taşıdığımız lezzetleri, her bir yanı buram buram tarih kokan bu ortamda sofralarınıza sunuyoruz. Kendinizi tarihin göbeğinde hissedeceğiniz bu eşsiz ortamda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan onur ve mutluluk duyacağız. Kokteyller, grup toplantıları, grup sabah kahvaltıları, özel günler ve tüm organizasyonlarda siz ve değerli konuklarınızı tarihle buluşturuyor ve hafızalardan silinmeyecek unutulmaz anılarınıza  güler yüzlü ve tecrübeli ekibimizle ortak oluyoruz.

Dondurmalı İrmik: Yaz mevsiminin vazgeçilmezi dondurmayı irmikle buluşturduk. 
Meşhur Konak Osmanlı Kahvesi Daha önce denemediğiniz bu lezzetin tadı damağınızdan hiç gitmeyecek Osmanlı sofralarından günümüze taşıdığımız en lezzetli miras.
Konak Sefası Çay: Sizin için bakır demliklerde özenle demlediğimiz çayınızı içerken bu tarihi konağın sefasını sürün istedik.

Düğün, Nişan ve sünnet benzeri özel günlerinizde, organizasyonlarınızda misafirlerinizi ağırlamaktan onur duyarız.

Menülerimiz: Keşkek, Mumbar, Kuru Mantı, çorum Mantısı, Hingal, Meşhur konak ciğer tava, Konak Kiremitte köfte, Konak Karışık ızgara, Konak kiremitte ciğer tava, Konak yoğurtlu ızgara, Konak şiş tava,

Özel günlerinizde Baklava ve Börek siparişi Alınır.

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016