Güvenli İnternet

Güvenli İnternet

Yeniyol Mah. Gazi Cad. No:19/5 Merkez , Çorum Merkez, Çorum
Cep Onaylı
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Güvenli İnternet
Duran Atak
Yeniyol Mah. Gazi Cad. No:19/5 Merkez , Çorum
Merkez , Çorum
İş Alanları

İnternet

5651 Yasası İle Uyumlu : Ücretsiz İnternet Erişimi Sunan Mekanlarda, H@di Hotspot Kullanımı Sayesinde, 5651 Internet Erişim Yasası Uyarınca, Erişim Sağlayan Müşterilerin Logları Saklanmaktadır. Bu Sayede Mekan 5651 Yasasına Uygun Olarak Ücretsiz İnternet

Güvenli İnternet Hakkında

Biz niye farklıyız?
5651 Yasası ile uyumlu : Ücretsiz İnternet Erişimi sunan mekanlarda, h@di hotspot kullanımı sayesinde, 5651 Internet Erişim Yasası uyarınca, erişim sağlayan müşterilerin logları saklanmaktadır. Bu sayede mekan 5651 yasasına uygun olarak ücretsiz internet erişim hizmeti sunmaktadır. 

Client' a mobil uygulama yükletmeye son :  Mobil uygulamaların hızla hayatımıza girdiği günümüzde, artık firmalar, pazarlama aktivitelerini, kampanyalarını müşterilerine sunabilmek adına, onları mobil cihazlarına, akıllı telefonlarına uygulama yüklemeye yönlendirmektedirler. Bu bir çoğumuz tarafından doğru karşılanmamakta, uygulama yüklemeye sıcak bakmamaktayız. Artık h@di hotspot kullanılan mekanlarda, müşterilere bu tip uygulama yüklemeye gerek bırakmadan, bu iletişimi kurmak, pazarlama kampanyalarını değişik formatlarda müşteriler ile paylaşmak mümkün olmaktadır. 

Bulut platformu ve mevcut yatırım ile uyumluluk : h@di hotspot, tamamen bulut mimarisinde tasarlanmış, h@di mekanlarına ilave bir donanım gerektirmeksizin, halihazırda bulunan gerek internet altyapısı, gerekse de kablosuz altyapı ile kolaylıkla entegre bir şekilde uyumlu çalışmaktadır. Uygulama Amazon Veri Merkezlerinde barındırılmakta, kesintisiz ve yüksek performans ile işletilmektedir. Bu sayede halen h@di mekanında bulunan Internet Servisi ve tüm donanımlar ayni şekilde kullanılarak, çözüm sağlanmaktadır.

Kolay işletim : h@di sisteminde karşılama sayfalarını hazırlamak ve sürekli geliştirmek oldukça kolaydır.

Bağlantı süresinin kontrolü : h@di ile müşterilerinize sunacağınız İnternet erişiminin süresini ve periyodunu istediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Hatta bunu değişik kullanıcı grupları için ayrı ayrı düzenlemek de mümkündür.

Kontrol Panelinin Yönetimi : Mekan sahipleri isterlerse kendi kontrol panellerini kendileri yönetebilirler.

Gelir elde etmek : h@di ile mekanların kendi müşterilerine salt Internet’e erişim hizmeti sunarken bir yandan da gelirlerini doğrudan veya dolayı yollarla arttırmaları hedeflenmektedir. 

Bizi Arayın:
Duran Atak
05443311901
 

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Çalışma Saatleri

Hafta İçi 09:00-18:00
Cumartesi 09:00-18:00
Pazar KAPALIYIZ-
ETİKETLER

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016