Çeşme Yarım Ada Havuzculuk

Çeşme Yarım Ada Havuzculuk

Çeşme / İzmir Çesme, İzmir
Altın
Vitrin
Mesaj Gönder
Çeşme Havuzculuk, Çeşme Yarım Ada Havuzculuk, Yarım Ada Havuzculuk, Anahtar Teslimi Havuz, Havuz Bakım, Havuz Tamirat, Havuz Onarımı, Havuz Hijyeni

Çeşme Yarım Ada Havuzculuk Hakkında

İzmir bölgesinde, özellikle Çeşme yarım ada bölgesinin CSP havuz, liner kaplamalı prefabrik havuz imalatı yapan Türkiye'nin ilk ve tek havuz markasının bayisi olarak firmanın tüm ilke  ve misyonunu kabul etmiş tek bayisiyiz.

CSP MISYONU

NEDEN BIZ

 TÜRKİYE'DE İLK VE TEK

CSP havuz, liner kaplamalı prefabrik havuz imalatı yapan Türkiye'nin ilk ve tek havuz markasıdır.

 PROFESYONEL ÇÖZÜMLER

Tüm dünyada gelişen havuz sektörü, kronik problemleri olan betonarme havuzlarının yerine, teknolojinin yardımlarıyla yeni çözümler sunmaktadır.

 PROFESYONEL KADROMUZLA TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

CSP havuz, son teknoloji makina parkı, kullandığı yüksek kaliteli ithal ham malzeme, deneyimli mühendis ve operatör ekibiyle dünya standartlarında ekonomik prefabrik çelik havuz üretimi ve liner dikimi yapmaktadır.

 GENİŞ VİZYON

CSP havuz, iç pazarda ilk ve tek olmanın getirdiği doğal liderliğin yanı sıra, yurt dışı pazarlardada adından söz ettirmektedir. Kurumsal yapısı, hızlı ve kaliteli servisiyle operasyonel mükemmellik sağlayan firmamız havuz sektörünün Türkiye'de öncüsü, dünyada rekabetin parçasıdır.

Bir Havuzdan Fazlası

CSP havuz, liner kaplamalı prefabrik havuz imalatı yapan Türkiye'nin ilk ve tek havuz markasıdır. Tüm Dünya da gelişen havuz sektörü, kronik problemleri olan betonarme havuzlarının yerine, teknolojinin yardımlarıyla yeni çözümler sunmayı hedefler. CSP havuz, son teknoloji makina parkı, kullandığı yüksek kaliteli ithal ham malzeme, deneyimli mühendis ve operatör ekibiyle dünya standartlarında ekonomik prefabrik çelik havuz üretimi ve liner dikimi yapmaktadır. Portföyümüz Havuz yapımı ile uğraşan yapı şirketleri ve havuz ekipmanları satan firmalardır. Yurdumuzun her noktasına ulaşıp, ithalatı ortadan kaldırmak görevimizdir.

 

TANITIM VİDEOSU

FİRMA TEKİL ZİYARETÇİLERİ

Yorumlar

Yorum Yaz

Değerlendirme yapınız 1-5 arası!

Bizden haberdar olmak ister misiniz?


Copyright , Her hakkı saklidır. sektorlerfirmalar.com | 2016

Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'Problem preparing query (SELECT * FROM gunluk_hit WHERE gun = ? AND fid = ? LIMIT 1) Table './sektorle_v4/gunluk_hit' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed' in /home/sektorlerfirmala/public_html/lib/MysqliDb.php:1482 Stack trace: #0 /home/sektorlerfirmala/public_html/lib/MysqliDb.php(1095): MysqliDb->_prepareQuery() #1 /home/sektorlerfirmala/public_html/lib/MysqliDb.php(550): MysqliDb->_buildQuery(1) #2 /home/sektorlerfirmala/public_html/lib/MysqliDb.php(574): MysqliDb->get('gunluk_hit', 1, '*') #3 /home/sektorlerfirmala/public_html/include/scripts-charts.php(157): MysqliDb->getOne('gunluk_hit') #4 /home/sektorlerfirmala/public_html/include/scripts.php(328): include('/home/sektorler...') #5 /home/sektorlerfirmala/public_html/index.php(375): include('/home/sektorler...') #6 {main} thrown in /home/sektorlerfirmala/public_html/lib/MysqliDb.php on line 1482